Skutečně potřebujete mail?

Je mnoho internetových stránek, jejichž majitelé nepoužívají e-mailovou adresu ke své doméně. Obvykle z několika důvodů. Mají e-mailovou schránku na nějakém frree serveru jako je například google, dobře zpracované grafické prostředí a mnoho funkcí se nedá srovnat se strohým a jednoduchým prostředím běžného hostingového mail-serveru. Druhá věc je pro někoho možná složitější konfigurace POP3 nebo IMAP nastavení v Outlooku nebo jiných aplikacích v PC. V neposlední řadě je to další heslo na zapamatování a nové ovládání které je potřeba se naučit.

To jsou jen některé důvody proč někteří uživatelé volí jako e-mail pro své stránky svůj současný e-mail a nepoužívají a ani nechtějí používat e-mailovou schránku ke své doméně.

Pokud nechcete používat e-mail nemusítetak proč za to ještě navíc platit poplatky, my vám tuto službu nebudeme účtovat. U nás ušetříte každý měsíc.

Nebo naopak potřebujete pro spoji práci nebo společnost mnoho emailů? Pak není problém. Máme pro vás připravené prostředí kde si jednoduše nastavíte všechny vaše maily a je nám jedno kolik jich budete mít. Velikost vaší e-mailové schránky také není nijak omezena.

Samozřejmostí je také doménový koš, přeposílání, filtrování, antispam, Protokoly POP3, IMAP, vlastní SMTP

e-mail u nás pořídíte od pouhých 10,- měsíčně.